НОВИЙ RENAULT DUSTER

15 січня 2015 року в Україні було презентовано новий Renault Duster.

Компанія Renault модернізує свою модель Duster, надійну версію позашляховика, яка втілює в собі: оновлений дизайн, нове обладнання та нові двигуни.

З моменту запуску моделі у виробництво в 2010 році і її просування на ринки різних країн світу, власниками Renault Duster стали близько 500 000 тисяч покупців. В Україні було продано більше 8 140 автомобілів.

Renault Duster отримав нову передню частину кузова, яка ще більше підкреслює позашляховий стиль. Змінена решітка радіатора має нові фари з подвійною оптикою і денними ходовими вогнями.

Також змінився дизайн інтер'єру: оновилася приладова панель, а матеріали оббивки сидінь були покращені.

Лінійка двигунів була розширена. На Renault Duster встановлюються бензинові двигуни 1,6 л 105 к.с. з механічною коробкою передач і 2,0 л. 143 к.с. з автоматичною коробкою передач, а також дизельні двигуни (85 к.с. і 110 к.с.) з механічною коробкою передач, які вже довели свою ефективність на багатьох автомобілях Renault.

Ці двигуни якнайкраще відповідають споживчим критеріям наших покупців, експлуатаційній надійності та вартості.

Новий Renault Duster пропонує значне покращення в рівні акустичного комфорту: загальний рівень шумів всередині салону зменшився наполовину.

Renault Duster має компактні розміри і невелику вагу кузова, що поліпшує його позашляхові якості та сприяє успіху цієї моделі.

Базова версія нового Renault Duster, в яку входять кондиціонер, магнітола, ABS, фронтальні подушки безпеки, гідропідсилювач керма, передні електросклопідйомники, центральний замок, фари денного світла, леєра буде коштувати від 295 488 грн.

 

Новости

ВЫХОД RENAULT С «FORMULA Е» И СПОРТИВНЫЕ

ВЫХОД RENAULT С «FORMULA Е» И СПОРТИВНЫЕ АМБИЦИИ АЛЬЯНСА · Renault покинет «Formula Е» в конце четвертого сезона. · Компания Renault сосредоточит ресурсы на своих амбициозных целях в «Formula 1» и с нетерпением ждет дальнейших побед в автоспорте в пределах альянса с ко...

Далее...

БОНУС К ЗИМЕ ОТ RENAULT

Компания Renault в Украине объявляет о старте акции "Бонус к зиме от Renault", которая продлится с 1 ноября по 31 декабря 2017 года в дилерской сети Renault. В период акции, приобретая определённые модели Renault*, клиенты получат актуальный бонус в виде комп...

Далее...

АДАПТАЦИЯ АВТОМОБИЛЕЙ RENAULT К УКРАИНСК

News image

В 2016 году французские эксперты совместно с сотрудниками компании «Рено Украина» провели основательное исследование состояния украинских дорог, результаты которого дают возможность оценить их качество, а также провести работы по адаптации автомобилей Renault на основе выявленных особенностей. Осенью 2016 года на п...

Далее...
next
prev