DUSTER


Оновлений дизайн Duster ще більше підкреслює його сучасний стиль, динамічність, надійність і прагнення до позашляхових пригод.

Передня частина автомобіля була вдосконалена в результаті зміни конструкції решітки радіатора, в яку були додані дві хромовані смуги, а також нові фари з подвійною оптикою і денними ходовими вогнями.
Нові леєри на даху з написом "DUSTER" підкреслюють характер компактного позашляховика, а нові 16-дюймові легкосплавні диски темно-сірого кольору пожвавлюють профіль Duster.


Дизайн інтер'єру, також був вдосконалений. Панель приладів стала більш ергономічною, стильною і привабливою.
Дизайн автомобіля повністю розкриває його характер: Duster - це справжній позашляховик!


Renault Duster не боїться складних ділянок дороги. Високий кліренс (205 мм для 4х2 і 210 мм для 4х4) і короткі звиси  (29,3° кут вїзду і 34,9° кут зїзду) у поєднанні з досконалими технологіями повного привода дозволяють рухатися до мети за будь-яких дорожніх умов. Duster має компактні розміри й легкий кузов, що дає йому додаткові переваги як позашляховику. Надзвичайно ефективна 6-ступінчата механічна трансмісія (доступна для версій 4х4) з укороченою першою передачею (5,79 км/год при 1000 об/хв) дозволяє долати підйоми з повним завантаженням і впевнено контролювати швидкість під час руху крутими спусками. Керування повним приводом легке та інтуїтивне, оскільки Renault Duster адаптується до будь-яких ситуацій, не втрачаючи контролю над дорогою.

Сучасна й динамічна зовнішність та комфорт і функціональність Duster поєднуються з високим рівнем безпеки:

  • посилена структура кузова із зонами запрограмованої деформації.
  • АВS із системою допомоги при екстреному гальмуванні (база).
  • Електрона система курсової стійкості ESP (опція).
  • від 2 до 4 подушок безпеки.
  • система ISOFIX на задньому сидінні.

Окрім змін дизайну була вдосконалена конструкція сидінь, покращена шумоізоляція та збільшено перелік обладнання Duster. Змінившись, Duster зберіг всі свої сильні риси. Його просторий, комфортний, функціональний і здатний до трансформації салон дозволить зручно розміститися водієві та чотирьом пасажирам  та вмістить усе необхідне для далекої подорожі або активного відпочинку, адже об’єм багажного відділення складає:

  • 475 л (для 4х2) та 408 л (для 4х4)  в конфігурації 5 місць
  • 1570 л (для 4х2)  та 1636 л  (для 4х4)  в конфігурації 2 місця

Широка гама надійних і високопродуктивних бензинових та дизельних двигунів забезпечить задоволення від водіння та помірні експлуатаційні витрати. А інтегрована мультимедійна навігаційна система MediaNAV із сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів стане для Вас незамінним супутником в дорозі.

 

 

 

Новости

ВЫХОД RENAULT С «FORMULA Е» И СПОРТИВНЫЕ

ВЫХОД RENAULT С «FORMULA Е» И СПОРТИВНЫЕ АМБИЦИИ АЛЬЯНСА · Renault покинет «Formula Е» в конце четвертого сезона. · Компания Renault сосредоточит ресурсы на своих амбициозных целях в «Formula 1» и с нетерпением ждет дальнейших побед в автоспорте в пределах альянса с ко...

Далее...

БОНУС К ЗИМЕ ОТ RENAULT

Компания Renault в Украине объявляет о старте акции "Бонус к зиме от Renault", которая продлится с 1 ноября по 31 декабря 2017 года в дилерской сети Renault. В период акции, приобретая определённые модели Renault*, клиенты получат актуальный бонус в виде комп...

Далее...

АДАПТАЦИЯ АВТОМОБИЛЕЙ RENAULT К УКРАИНСК

News image

В 2016 году французские эксперты совместно с сотрудниками компании «Рено Украина» провели основательное исследование состояния украинских дорог, результаты которого дают возможность оценить их качество, а также провести работы по адаптации автомобилей Renault на основе выявленных особенностей. Осенью 2016 года на п...

Далее...
next
prev